12
KES
14.30
E10 Pojat (P12), Piirisarja Etelä Taso 2

HJK Töölö SiniValk - EBK Valkoinen   

Jätkäsaari TN B

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

15
SYY
19:00
Syksy Kilpa, Arki B , E10 Pojat (P12)
EBK SininenPK-35
Kirstin Koulu TN
14
SYY
18:50
Piirisarja Etelä Taso1 , E10 Pojat (P12)
EBK ValkoinenFCFJ West 1
Kirstin koulu TN
10
SYY
11:45
Piirisarja Etelä Taso 4 , E10 Pojat (P12)
EPS harmaaEBK Keltainen
Espoonlahti TN1 A, Espoonlahdentie 2-4
8
SYY
19:00
Piirisarja Etelä Taso 3 , E10 Pojat (P12)
EBK VihreäGrIFK/Green
Kirstin koulu TN
6
SYY
18:00
Piirisarja Etelä Taso1 , E10 Pojat (P12)
FC Fortuna HelsinkiEBK Valkoinen
Kartano 2 TN A, Pallokuja 4 Helsinki
6
SYY
18:00
Piirisarja Etelä Taso 5 , E10 Pojat (P12)
EBK OranssiHPS Valkoinen
Keski-Espoo TN2 A
5
SYY
18:45
Syksy Kilpa, Arki B , E10 Pojat (P12)
TiPS/1EBK Sininen
Rajakylä TN, Säilätie 31, Vantaa
4
SYY
13:45
Piirisarja Etelä Taso 3 , E10 Pojat (P12)
HooGee sininenEBK Vihreä
Matinkylä TN 1B, Matinkartanontie 9-11
1
SYY
19:00
Syksy Kilpa, Arki B , E10 Pojat (P12)
EBK SininenFC Kirkkonummi
Kirstin Koulu TN
1
SYY
18:20
Piirisarja Etelä Taso 4 , E10 Pojat (P12)
EBK KeltainenLPS vihreä
Keski-Espoo TN2 B
31
ELO
18:50
Piirisarja Etelä Taso1 , E10 Pojat (P12)
EBK ValkoinenGrIFK/Porto
Kirstin koulu TN
31
ELO
17:20
Piirisarja Etelä Taso 5 , E10 Pojat (P12)
TiPSEBK Oranssi
Tikkurila TN B, Läntinen Valkoisenlähteentie 58
26
ELO
18:30
Piirisarja Etelä Taso1 , E10 Pojat (P12)
KJP/ValkoinenEBK Valkoinen
Sarkolan TN. Tervalepäntie 1, Kouvola
25
ELO
19:10
Piirisarja Etelä Taso 5 , E10 Pojat (P12)
Gnistan Sininen2EBK Oranssi
Kartano nap TN2, Pallokuja 4 HKI
25
ELO
19:00
Syksy Kilpa, Arki B , E10 Pojat (P12)
EBK SininenHJK Munkka Sininen
Kirstin koulu TN
25
ELO
18:00
Piirisarja Etelä Taso 4 , E10 Pojat (P12)
HJK Kantsu valkoinenEBK Keltainen
Kannelmäki TN B, Soittajantie 11
24
ELO
18:50
Piirisarja Etelä Taso 3 , E10 Pojat (P12)
EBK VihreäHJK Töölö kel
Kirstin koulu TN
21
ELO
17:50
Piirisarja Etelä Taso 3 , E10 Pojat (P12)
Kasiysi/WhiteEBK Vihreä
Keski-Espoo TN 2B
18
ELO
19:00
Piirisarja Etelä Taso1 , E10 Pojat (P12)
EBK ValkoinenHJK Töölö Sininen
Kirstin koulu TN
18
ELO
19:00
Piirisarja Etelä Taso 5 , E10 Pojat (P12)
EBK OranssiHJK Munkka raita
Keski-Espoo TN2 B
17
ELO
18:50
Piirisarja Etelä Taso 4 , E10 Pojat (P12)
EBK KeltainenKasiysi
Kirstin koulu TN
16
ELO
19:10
Piirisarja Etelä Taso 3 , E10 Pojat (P12)
EBK VihreäPPJ Laru val
Keski-Espoo TN 2B
16
ELO
19:05
Syksy Kilpa, Arki B , E10 Pojat (P12)
KaPy SininenEBK Sininen
Hansavalkama TN, Lindankuja 4
12
ELO
18:10
Syksy Kilpa, Arki B , E10 Pojat (P12)
Gnistan/KeltainenEBK Sininen
Pirkkola urheilupuisto TN, Pirkkolan metsätie 6
11
ELO
19:00
Piirisarja Etelä Taso1 , E10 Pojat (P12)
EBK ValkoinenHyPS Sininen A
Kirstin koulu TN
8
ELO
18:05
Piirisarja Etelä Taso 4 , E10 Pojat (P12)
KaPy valkoinenEBK Keltainen
Hansavalkama TN A, Lindankuja 4
Ottelulista