18
KES
10.30
F8 Pojat (P14), ESPOON LIIGA

EBK VIHREÄ - EPS/Harmaa C; EsPa/Vihreä 2; FC Kirkkonummi Gold  

Vanha Rantatie 8, Kirkkonummi (Urheilupuisto)

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

3
SYY
12:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENKaPy/Sininen A; Kasiysi/Vihreä; EPS/Musta A
Kylävainiontie 20, Espoo
3
SYY
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK KELTAINENEPS/Valkoinen C; Kasiysi/Oranssi
Espoonlahdentie 2-4, Espoo
3
SYY
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSILePa/Vihreä; Tikka/Tiikerit Sininen
Verejäpellonkatu 17, Espoo
3
SYY
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄFC Wild/Sininen; KaPy/Valkoinen A; EPS/Musta B
Espoonlahdentie 2-4, Espoo
3
SYY
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK SININENEPS/Valkoinen A; GrIFK/Germany
Bembölentie 9, Kauniainen
27
ELO
10:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSILePa/Musta;HooGee/Haukat Valk.;FC Honka/Keltainen
Matinkartanontie 9-11, Espoo
27
ELO
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK KELTAINENKasiysi/Oranssi; Espa/Vihreä 1;FC Kirkkonummi/Gold
Kotkakuja 5, Espoo
27
ELO
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄEPS/Musta B; KaPy/Valkoinen A; SISU/Sininen
Lindankuja 4, Espoo
27
ELO
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENEPS/Musta A; Kasiysi/Vihreä; LePa/Keltainen
Espoonlahdentie 2-4, Espoo
20
ELO
12:00
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIEPS/valkoinen B; FC Honka/keltainen 2
Espoonlahdentie 2-4, Espoo
20
ELO
10:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK SININENGrIFK/Germany; Fc Kirkkonummi/white; EPS/punainen
Espoonlahdentie 2-4, Espoo
20
ELO
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENLePa/vihreä; EPS/harmaa B; KaPy/sininen B
Leppävaara, Veräjäpellonkatu 17, Espoo
20
ELO
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK KELTAINENKaPy/valkoinen B; EPS/musta B
Hansavalkama, Lindankuja 4, Espoo
20
ELO
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄLePa/oranssi; FC Wild/valkoinen; GrIFK/Aberdeen
Bembölentie 9, Kauniainen
14
ELO
15:50
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK SININENKäPa/Barca Black; TuPS/vihreä; FC Honka/Musta M
Mäkelänkatu 70, Helsinki
14
ELO
12:05
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENIlves/Vihreä C; HJK/Töölö Valkoinen; EPS/Valk. 2
Mäkelänkatu 70, Helsinki
14
ELO
07:55
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIOLS/keltasininen; Ilves/Vihreä B; Kasiysi/Vihreä
Mäkelänkatu 70, Helsinki
14
ELO
07:55
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄFC Honka/Valkoiset; HPS/Valkoinen 2;HJK/Töölö Kelt
Agronominkatu 26, Helsinki
13
ELO
11:40
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENKuPS/Musta; OLS/keltasininen; FCFJ/3
Mäkelänkatu 70, Helsinki
13
ELO
08:00
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIPPJ/Jätkäsaari Valkoinen; EPS/Valkoinen 2; HJK/Töö
Agronominkatu 26, Helsinki
13
ELO
07:55
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄTuPS/Valkoinen; Ponnistus/valk.; Ponnistus/pun.
Mäkelänkatu 70, Helsinki
13
ELO
07:30
PINGVIINI CUP , F8 Pojat (P14)
EBK SININENPPJ Eira/Sininen; FC Honka/Musta K; HPS
Mäkelänkatu 70, Helsinki
Ottelulista